Bine ai venit!

Bine ai venit! Acesta este primul pas către destinaţia finală : universitatea de top de peste hotare la care vrei să studiezi ! Liga Studenţilor Români din Străinătate este alături de tine şi te susţine în procesul tău de aplicare. In cadrul şcolii de toamnă GoStudy (3 – 10 septembrie 2011) te vom ajuta să te hotărăşti cu privire la destinaţia ta de studiu, vei realiza aplicaţia ta sub îndrumarea celor mai buni studenţi şi absolvenţi români de peste hotare şi vei participa la training-uri susţinute de cei mai buni în domeniu !

Fă alături de noi primii paşi către viitorul pe care ţi-l doreşti !

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

One Response to Bine ai venit!

  1. irina rotaru says:

    Intrebare: scoala aceasta de toamna are diferite domenii de activitate? Ma intereseaza teatrul si dansul…exista specializare in aceste doua domenii?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *